У Німеччині заарештували керівника Audi

Директор автоконцерну Audi Руперт Штадлер (Rupert Stadler) сьогодні, 18 червня 2018 року, був затриманий в Німеччині за підозрою в шахрайстві і маніпуляціях.

Про це повідомила Volkswagen Group, власник Audi. На минулому тижні пану Штадлеру були висунуті звинувачення прокуратурою Мюнхена, так само як і двадцяти іншим особам в компанії, причетним до дізельгейту.

Що пред’явлено фігуранту справи? Шахрайські дії, що сприяли продажу автомобілів з маніпульованими показниками про шкідливі викиди.

За  даними прокуратури з 2009 року в США і Європі Audi продала щонайменше 210 тисяч автомобілів, програмне забезпечення на яких, призначене для контролю рівня викидів в повітря шкідливих речовин дизельними двигунами, показувало неправдиві дані (реальний обсяг викидів був занижений).

Раніше через дизельний скандал компанії довелося призупинити продаж моделей A6 та A7. Також відомство автомобільного нагляду Німеччини зобов’язало Audi переобладнати програмне забезпечення на 127 тисячах автомобілях по всьому світу.

Нагадаємо, що Volkswagen є об’єктом судових переслідувань вже 3 роки, з тих пір, як у вересні 2015-го були виявлені маніпуляції з ПЗ на транспортних засобах VW.

Відставка топ-менеджменту, арешти співробітників, колосальні штрафи, відгуки великої кількості автівок – це наслідки дизельгейту, який торкнувся і інших брендів німецького автомобільного гіганта.

Джерело: Deutsche Welle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *