Архіви

У Лос-Анджелесі дебютував кросовер Mazda CX-3

Компанія Mazda офіційно представила свій найкомпактніший кросовер, що отримав маркування CX-3. Виробник планує вже наступного року почати глобальні продажі моделі. Раніше ходили чутки, що всі кросовери будуть передньопривідними, але японці приготували тим, хто часто їздить по снігу і бруду, приємний сюрприз – компоновку 4х4.

Новий кросовер конструктивно та за деякими габаритними розмірами близький до хетча Mazda2 останньої генерації. Втім, він помітно компактніший за модель Mazda3. Приміром, довжина кросовера складає 4 200 мм, тобто на 250 мм коротше, ніж у “трійки”. Інтер’єр новинки також виразно нагадує салон Mazda2.

На відміну від «двійки», кросовер отримав версію з приводом на обидві осі. За деякими даними, інженери Mazda запозичили для CX-3 деякі компоненти у старшої моделі CX-5. Відомо також, що кросовер отримає новий шестиступеневий «автомат».

Певним сюрпризом став асортимент моторів. Передбачалося, що кросовер отримає компактні двигуни об’ємом від 1,3 до 1,5 літра. Проте, наприклад, в США CX-3 з’явиться лише з безальтернативним дволітровим бензиновим мотором з сімейства SkyActiv, потужність якого поки не називається. Європейці зможуть вибирати з двох варіантів форсировки того ж бензинового двигуна або віддати перевагу півторалітрову дизелю.

Втім, до Європи Mazda CX-3 добереться в останню чергу. Ринковий дебют кросовера відбудеться навесні 2015 року на домашньому ринку в Японії, а влітку планується почати продажі в Північній Америці.

Напишіть відгук

Scroll to top