У Києві проходить чергова акція протесту власників автомобілів «на бляхах»

2010 Renault Megane Estate
Всеукраїнська організація “Авто Євро Сила”, куди входять власники нерозмитнених автомобілів з іноземними номерами, на своїй сторінці в Феісбуці закликає українців взяти участь у черговій акції протесту.

Сьогодні, 4 лютого 2018 року, цей захід проходить в столиці України, проте організатори сподіваються, що до протесту приєднаються і інші міста. О пів на восьму ранку учасники зібралися біля Міжнародного виставкового центру (ст. Метро “Лівобережна”) і попрямували в центр міста.

У Фейсбуці повідомляється, що в автопробігу тільки в Києві повинні взяти участь до п’ятисот автомобілів. Також автопробіги заплановані в обласних і деяких районних центрах. Мітингувальники мають намір зустрітися з міською та обласною владою.

Акція, як стверджується, узгоджена з Міністерством внутрішніх справ і місцевими органами влади, до участі до неї запрошені всі бажаючі.

Вимоги не змінилися: зміна митного кодексу України в частині імпортного митного оформлення автомобілів, які громадяни завозять з-за кордону, а саме мова йде про зниження вартості розмитнення, створення для неї вигідних умов. На думку “Авто Євро Сила”, розмитнення авто повинно коштувати 500 євро.

Фото – Renault

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *