У Kia пояснили зниження продажів своїх автомобілів

Компанія Kia Motors Corporation опублікувала дані про глобальні продажі бренда за перші 2 місяці 2018 року. Реалізація автомобілів на внутрішньому ринку Південної Кореї зросла на 2,6%, проте в цілому в світі продаж Кіа знизилися на 2%. У автопроизводителя пояснили негативну динаміку.

За перші два місяці 2018 обсяг продажів автомобілів Kia по всьому світу склав 402 310 одиниць. Роком раніше за цей ж період власниками моделей бренду стали 410 478 чоловік. Різниця, на перший погляд, невелика, але вона є. Більш того, в масштабах одного з найбільших автовиробників у світі мінус 2% – це тривожний сигнал.

Причиною зниження попиту на свою продукцію в компанії Kia назвали скорочення обсягів виробництва. Остання обставина зумовлена меншою кількістю робочих днів у лютому – в Кореї святкували Місячний Новий рік.

Як наслідок, пояснюють представники марки, поставки на зовнішні ринки популярних моделей, скажімо, нового Rio або кроссовера Stonic, були перенесені на пізніший термін.

Правда, Місячний Новий рік відзначали і рік тому. Тоді в лютому у корейців також було менше робочих днів. Ми можемо припустити, що заводи просто не вийшли на проектну потужність з випуску нових моделей. Почасти, це підтверджується зростаючими продажами в самій Південній Кореї.

Очевидно, що в компанії Kia не бачать особливої ​​проблеми в просіданні продажів. Більш того, вже найближчим часом очікується нормалізація постачання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *