У Франкфурті вперше покажуть величезний кросовер BMW X7

BMW X7 iPerformance Concept
BMW X7 iPerformance Concept, прототип нового позашляхового флагмана баварського бренду, вже завтра, 12 вересня, можна буде побачити на одному зі стендів Франкфуртського автосалону. Незважаючи на статус концепта, новинка фактично є допромисловим зразком – саме так виглядатиме серійна версія найбільшого та найрозкішнішого кросовера BMW.

Збудований на платформі CLAR, BMW X7 вже в стандарті йде 7-місним. Член правління BMW, голова департаменту продажів, Ян Робертсон, вважає модель “одним з найважливіших елементів корпоративної стратегії компанії”. Зі своєю новинкою BMW зможе відбирати клієнтів у Land Rover Range Rover і Mercedes-Benz GLS.

На концепті X7 iPerformance використовується гібридна силова установка. Для серійного кросовера, звісно, будуть запропоновані бензинові та дизельні двигуни.

Взагалі-то кажучи, BMW X7 розроблявся, насамперед, для авторинку США. Там поважають величезні кросовери. В Штатах новинку і збиратимуть на тому ж заводі у Спартанбурзі, де сьогодні вже виробляють менші за розміром X3 та X5.

Втім, це не означає, що новий флагман не поставлятимуть до Старого світу та решти країн. Однак маркетологи BMW вважають, що X7, вартість якого починатиметься приблизно з 80-90 тисяч євро, буде найбільш затребуваним саме в США. Для Європи він дещо завеликий.

Нагадаємо, що компанія BMW також готує до серійного виробництва велике купе 8-ї серії.

2017 BMW X7 iPerformance Concept

Фото – BMW

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *