Автовиробники Зелений автосвіт

У FCA заговорили про електричний Jeep Wrangler

У найближчому майбутньому електромотор на Wrangler встановлювати, звісно, не будуть, проте Jeep має намір серйозно електрифікувати свою лінійку. Саме тому поява «зеленої» версії харизматичного позашляховика в асортименті моделей FCA цілком можлива.

У своєму інтерв’ю виданню CarAdvice Марк Аллен, шеф-дизйнер Jeep, заявив, що поява електричного Wrangler неминуча. Більш того, EV-версія може стати навіть кращою за позашляховик з традиційним двигуном внутрішнього згоряння.

Аллен вважає, що електричний Jeep буде більш пристосованим для бездоріжжя. Він пояснив, що переваги електричної трансмісії в порівнянні зі звичайним двигуном внутрішнього згоряння величезні, особливо на пересіченій місцевості. Ця обставина є основним елементом привабливості Wrangler.

Існує центральне джерело живлення, пояснив своє бачення переваг електричної трансмісії представник Jeep. Потужність буде подаватися на всі чотири колеса за допомогою механіки. Вихід на піковий обертовий момент в електродвигуні майже миттєвий.

Якби бренд мав електромобіль, розвивав свою думку Марк Аллен, у конструкторів була б можливість індивідуально контролювати швидкість і напрямок кожного колеса. Це величезна перевага і велика справа для маневреності і тяги на бездоріжжі.

Хоча сьогодні конкретних планів з приводу Wrangler EV немає, топ-менеджер натякнув, що «зелений» позашляховик – «на горизонті».

Що стосується армії фанатів джипів, то дизайнер вірить в те, що вони приймуть електричний Wrangler, оскільки ядро ​​цієї конкретної моделі полягає в його здатності справлятися з труднощами на пересіченій місцевості. Якщо позашляхові якості будуть покращені через електрифікацію, бренд своїх шанувальників не втратить.

Залишити коментар

Scroll to top