У BMW X7 з’явиться конкурент Audi Q9


Audi зараз тестує свій майбутній розкішний позашляховик. Прототип нового флагмана марки потрапив до камер автомобільних шпигунів.

Кросовер Audi Q9, як імовірно називатиметься новий флагман марки, стане головним конкурентом BMW X7 та Mercedes GLS. Французький журнал L`Automobile оприлюднив перші шпигунські фотознімки новинки. Очікується, що Q9 буде на 10-15 см довшим, ніж нинішній Q7 (на фото).

Величезний задній звис передбачає не тільки значну вантажопідйомність, але імовірну 7-місцеву конфігурацію з прийнятним простором для ніг пасажирів третього ряду. Журналісти кажуть, що перші прототипи обкатували в кузові Volkswagen Atlas, але це не так важливо. Головне, щоб серійний автомобіль був досить оригінальним, а не став просто великим Audi Q7.

Про силову лінійку говорити поки зарано, проте гібридна трансмісія буде напевно. Що стосується традиційних двигунів, то Audi не бракує пропозицій у цій галузі. Зокрема, одним із варіантів може стати бензиновий V8 4.0 TFSI потужністю 507 к.с.

Q9, ймовірно, буде оснащений пневмопідвіскою та всім необхідним, щоб зробити автомобіль такого розміру ефективним на дорозі, починаючи з керованих задніх коліс та до активного контролю крену.

Головним ринком для Audi Q9 можуть стати США. Цілком імовірно, що новий флагман продаватимуть у Китаї та на Близькому Сході. У будь-якому випадку дебют цього гіганта очікується не раніше 2023 року.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.