У березні в Україні продано всього 100 автомобілів ЗАЗ

ZAZ Sens
За підсумками березневих продажів власниками автомобілів ЗАЗ в Україні стало трохи більше сотні осіб. У порівнянні з лютим 2018 року реалізація підскочила вдвічі, але показники колись лідера ринку залишаються жалюгідними. Що, взагалі кажучи, сьогодні пропонує Запорізький автозавод?

В Асоціації “Укравтопром” повідомляють про 102 реєстрації нових легкових автомобілів вітчизняного бренду. Плюс до цього в країні було продано 23 автівки комерційного призначення. Йдеться про пікапи ЗАЗ Lanos Cargo і ЗАЗ VIDA Cargo.

Багато це чи мало? Лише в порівнянні з абсолютно провальним лютим, коли було продано 43 легкових та 14 LCV автомобілів, березень можна вважати відносно непоганим.

Однак якщо порівнювати з березнем 2017 року і, тим більше, з попередніми роками, то картина виходить гнітюча. Вітчизняний автовиробник ледь увійшов до першої двадцятки українського авторинку.

Об’єктивно кажучи, сьогодні в Україні нові автомобілі бюджетної цінової категорії продаються погано. Зате у нас в ТОП-10 входять Audi і Mercedes-Benz.

Що пропонує ЗАЗ на даний момент? Сказати “трохи” – це занадто прикрасити ситуацію. Крім вищезазначених Lanos Cargo і VIDA Cargo, на офіційному сайті автовиробника виставлений прайс лише на одну модель – 70-сильний ЗАЗ Sens.

Він доступний тільки в кузові седан і тільки в двох варіантах комплектації. Версія Standard+ обійдеться від 190 400 гривень, Lux – від 210 000 гривен. Мова йде про автівки 2017 року випуску.

Нагадаємо, що седани і хетчбеки ЗАЗ Lanos зняті з виробництва ще в минулому році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *