У аморізатори Ford Mustang додали магнітну рідину

Ford Mustang отримав нову технологію MagneRide® – застосування магнітної рідини в амортизаторах. Це дозволить поліпшити керованість і плавність ходу. Така ж технологія використовується в штучних суглобах і протезах кінцівок спортсменів-інвалідів: сноубордистів і лижників.

Магнітна рідина забезпечує стійкість на поворотах. Перебуваючи в протезах колінних суглобів, вона допомагає поглинати удари і швидко реагувати після приземлення зі значним ударним навантаженням.

В автомобілі Ford Mustang датчики моніторять стан дороги, електромагніти контролюють частки заліза, які плавають в маслі всередині амортизаторів, шляхом автоматичної корекції сили магнітного поля 1000 разів в секунду.

Під час різких поворотів жорсткість амортизаторів підвищується, а під час спокійних поїздок на невеликій швидкості налаштування амортизаторів змінюються на м’якіші.

Ставши швидшим і вишуканішим, новий Ford Mustang отримав досконаліші технології, підкреслено спортивний екстрерьер і двигун V8 об’ємом 5 літрів і потужністю 450 к.с., який дозволяє прискорюватися до “сотні” за 4,3 секунди.

Джерело: Віннер Імпортс Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *