Архіви

Ціна дизельної Hyundai Kona буде починатися від $ 26K

Слідом за бензиновими версіями на європейський ринок скоро почне надходити кросовер Hyundai Kona з дизельним двигуном. Це 1,6-літровий агрегат в двох варіантах потужності. Ціна дизельної Hyundai Kona починається з позначки, еквівалентної 26 тисячам доларів США.

У Великій Британії самий компактний кросовер корейської марки з мотором на важкому паливі буде коштувати від £ 19 750. Виходить, що дизельний варіант обійдеться мінімум на 2 000 доларів дорожче, ніж 1,0-літрова турбо-бензинова модель.

Дизельна Kona оснащена новим 1,6-літровим двигуном потужністю 115 к.с. (280 Нм) і 135 к.с. (320 нм). У будь-якому випадку момент передається тільки на передні колеса (Kona, взагалі кажучи, передньопривідна).

«Молодший» дизель компонується лише з механічною 6-ступінчастою КПП, 134-сильний агрегат – тільки з 7-ступінчастим дводисковим роботом.

Дизель Kona відповідає останнім стандартам Euro 6d TEMP. Система очищення вихлопу AdBlue, фільтр NOx, а також стандартний сажовий фільтр допомагають забезпечити низький рівень емісії шкідливих газів – 111 і 114 г / км для кожної з версій відповідно.

Напишіть відгук

Scroll to top