Архіви

Трейд-ін по-німецьки: VW пропонує знижки до 10 тис. євро при обміні старих авто на нові

Автоконцерн Volkswagen вирішив зробити свій внесок у поліпшення екологічної ситуації, запустивши програму трейд-ін, у рамках якої старі дизельні автомобілі стандартів від ЄВРО-1 до ЄВРО-4 можна обміняти на нові автівки, та ще й зі знижкою до 10 тис. євро, пише Deutsche Welle.

Приймаються не тільки автомобілі Volkswagen, а й інших брендів. Якщо замість клієнт побажає придбати електромобіль, гібрид або авто на газовому паливі, він отримує додаткову пільгу від 1 до 2,38 тис. євро.

Volkswagen Tiguan

Повертаючи, наприклад, сітікар Up! громадянин отримує знижку на покупку нового автомобіля Volkswagen у розмірі 2 тис. євро. А на обміні позашляховика Touareg можна заощадити 10 тис. євро залежно від року виробництва. Для автомобілів марки Audi знижки складуть від 3 тис. до 10 тис. євро, Porsche – 5 тис. євро для моделей Cayenne та Panamera.

У скільки Volkswagen обійдеться ця екологічна трейд-ін програма – у компанії не уточнюють. Після дизельного скандалу там готові всіляко сприяти переходу на “зелений” транспорт і не шкодувати для цього коштів.

Як відомо, попит на дизельні автомобілі в Європі неухильно падає. Зокрема, на батьківщині Daimler AG (бренд Mercedes-Benz) в Штутгарті серйозно обговорюється питання повної заборони на ТЗ з дизельними двигунами.

Фото – Volkswagen

Напишіть відгук

Scroll to top