Toyota Навколо світу

Toyota Yaris вийшла на друге місце за продажами в Європі

В європейському рейтингу бестселерів за підсумками листопада 2020 року японський хетчбек поступився тільки Volkswagen Golf.

В останній місяць осені власниками Toyota Yaris в країнах Європи стали майже 20 тисяч автомобілістів. Продажі субкомпактного хетчбека в порівнянні з торішнім листопадом зросли на 29%, підрахували в аналітичному агентстві JATO Dynamics.

Volkswagen Golf вже за традицією є лідером континентального ринку. Свій вибір на моделі зупинили майже 25 тисяч покупців.

Що стосується Yaris, то, судячи з різкого зростання її популярності, причиною комерційного успіху стала зміна поколінь моделі. Японський хетч, до слова, потіснив навіть Renault Clio та Opel Corsa.

Абсолютно нова Toyota Yaris четвертого покоління офіційно представлена ​​в 2019 році. В основі моделі лежить модульна платформа GA-B, яка, в свою чергу, створена в рамках глобальної архітектури Toyota New Global Architecture.

Саме GA-B грає ключову роль в поліпшенні динамічних характеристик Yaris, забезпечуючи більш низький центр ваги і набагато більшу жорсткість кузова. Це також дозволило дизайнерам створити виразний і потужний автомобіль з привабливою індивідуальністю.

Нова Toyota Yaris в Україні обійдеться від 622 620 грн. Так, доволі дорого, оскільки в нас пропонується тільки гібридна версія з силовою установкою потужністю 92 к.с.

Yaris зі звичайним бензиновим двигуном в Україну наразі не завозять.


Залишити коментар

Scroll to top