Toyota озвучила свій стратегічний план з електрифікації

Toyota озвучила свій стратегічний план з електрифікації

Компанія Toyota, що відстає від інших автовиробників за рівнем електрифікації, заявила про плани запуску 10 нових повністю електричних автомобілів на початку 2020-х і про появу електрифікованих версій у всій лінійці Toyota і Lexus до 2025 року, повідомляє видання Electrek.

План був озвучений вчора, 18 грудня 2017. Згідно з ним до 2030 року Toyota має намір продати понад 5,5 млн електрифікованих автомобілів, в тому числі понад 1 млн з нульовим рівнем викидів (на паливних елементах або BEV).

До 2025 року в лінійці Toyota і Lexus буде збільшено кількість спеціалізованих моделей: гібридних і плагін-гібридних, повністю електричних або на паливних елементах.

Першим ринком, на якому на початку 2020-х будуть доступні 10 повністю електричних моделей Toyota, стане Китай, де діють вигідні для виробників електрокарів урядові квоти. Потім очікується поступове виведення новинок на ринки Японії, Індії, США і Європи.

На початку 2020-х років буде розширена лінійка транспортних засобів на паливних елементах, як пасажирських, так і комерційних. Крім того, Toyota має намір і далі розвивати гібридний напрямок, шляхом подальшої розробки Toyota Hybrid System II (представленої в нинішньому поколінні Prius), введення потужніших версії і  простіших гібридних систем в окремих моделях.

Стратегія японської компанії заснована на запуску батарей з твердим електролітом у 2020 році. Заявлено, що така батарея буде мати в 3 рази більшу ємність, ніж літій-іонна тих ж розмірів, забезпечить запас ходу на рівні 1 тис. км та зможе заряджатися всього за годину.

Фото – Toyota. На фото: 2018 Toyota Prius C

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *