Автопром

Toyota Land Cruiser наступної генерації втратить двигуни V8

Повнорозмірний позашляховик Toyota Land Cruiser нового покоління отримає нові двигуни V6 з турбонаддувом та гібридну установку.

Сьогодні Toyota Land Cruiser продається в Сполучених Штатах тільки з 5,7-літровою бензиновою “вісімкою” потужністю 381 к.с. На інших ринках позашляховик також пропонується з 8-циліндровим дизельним двигуном.

Бернард Надаль (Bernard Nadal), керівник відділу планування та проектів Toyota Australia, в інтерв’ю CarAdvice відзначив тенденцію: більшість автомобільних брендів відмовляються від двигунів V8.

Автовиробники прагнуть до підвищення паливної ефективності двигунів і скорочення шкідливих викидів.

Фрази загальні, але побічно топ-менеджер підтвердив, що Toyota Land Cruiser нової генерації отримає вже 6-циліндрові двигуни з турбонаддувом.

Джерела австралійського журналу підтверджують, що мотори в стадії розробки. Пізніше очікується модифікація з гібридною установкою, хоча поки неясно, як «зелений» LC сприймуть шанувальники харизматичного позашляховика.

Прем’єра наступного Land Cruiser очікується в кінці 2021 року. Поточне покоління позашляховика випускається з 2007 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top