Toyota додала повнопривідні версії для седанів Camry і Avalon

Toyota додала повнопривідні версії для седанів Camry і Avalon

Універсальна модульна платформа TNGA дозволила інженерам Toyota без особливих технічних проблем встановити систему AWD на бізнес-седани.

Система повного приводу, яку отримали оновлені Camry і Avalon, вже використовується в популярному кросовері RAV4. AWD агрегатується з 2,5-літровою бензиновою четвіркою.

До речі, Toyota Avalon, таким чином, вперше отримає негібридну модифікацію з 4-циліндровим мотором. До цього часу на седані без електродвигуна встановлювали тільки агрегат V6.

Природно, повний привід збільшить масу Camry. Що стосується Avalon, то версія AWD буде важити стільки ж, скільки згаданий вище варіант з «шісткою».

Навіщо Toyota Camry повний привід? Це можуть дохідливо пояснити водії, які живуть в регіонах, де хуртовини та снігові замети в холодний сезон – звичайна справа. В таких погодних умовах така система є, скоріше, елементом безпеки.

Як і в кросовері Toyota RAV4 останньої генерації, електромагнітна муфта системи Dynamic Torque Control AWD відключає обертовий момент на задніх колесах, коли повний привід не потрібно. Максимальне тягове зусилля розподіляється між осями в пропорції 50/50.

Toyota в черговий раз продемонструвала гнучкість платформи TNGA. Інсталяція приводу AWD на обидва седана, як і планувалось, не потребує значних інженерних зусиль і доопрацювання конструкції.

Нагадаємо, що на цій самій архітектурі розроблені нові Corolla і RAV4. Саме візок TNGA дозволив легко впровадити і гібридний привід. Нагадаємо, що японський автовиробник вже повідомив про намір виробляти тільки гібридні Toyota Corolla.

Оновлена ​​Toyota Camry надійде у виробництво вже в березні. Toyota Avalon з’явиться в продажу цієї осені. Поки мова йде про ринок США. Далі – побачимо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *