Toyota Camry та Toyota Corolla встановили антирекорд у США


Продажі Toyota Camry і Toyota Corolla в США за підсумками жовтня виявилися найнижчими у 2021 році.

Обсяг реалізації седана Toyota Camry на автомобільному ринку США минулого місяця склав 17 691 автомобіль. Це найнижчий показник у 2021 році. Наприклад, у березні американці придбали 32 541 Camry. Продажі в травні взагалі склали 37 676 седанів. Однак далі попит на Camry у США лише знижувався, встановивши рекорд у жовтні.

Ситуація з Toyota Corolla ще гірша. Якщо навесні щомісяця дилери продавали по 30 тисяч і більше машин, то в жовтні реалізація склала всього 8 420 автомобілів.

До речі, Honda Civic, головний конкурент Toyota Corolla, у жовтні також показав найгірший результат у році, хоч і не настільки обвальний. Американці купили 13 399 автомобілів, адже у травні було продано майже 36 тисяч одиниць.

Ми не беремося аналізувати причини падіння попиту на одні з найпопулярніших моделей моделей Toyota. Однак варто зауважити, що купівельний інтерес до Camry знизився не лише у США. Седан зняли з продажу у Великій Британії, хоча на європейський ринок зовсім недавно вийшла перспективна гібридна версія.

За даними GoodCarBadCar.netОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.