2018 Toyota Camry

Toyota Camry поки не помічає конкурентів в США

У першому кварталі 2018 року в США було продано понад 90 тисяч седанів Toyota Camry. Модель є безумовним лідером середньорозмірного сегменту другого за обсягом авторинку планети.

Продажі автомобілів бізнес-класу в США в першій чверті поточного року впали на 12,7% до 412 667 одиниць, повідомляє видання CarSalesBase.com. Скорочення продажів трохи сповільнилося в порівнянні з останнім кварталом 2017 року, але, в цілому, тренд вже намітився.

Масла у вогонь підлила заява компанії Ford про припинення виробництва седана Fusion, який в Європі та на інших зовнішніх ринках продається під назвою Mondeo.

Лідирують в середньорозмірному сегменті Toyota Camry, Honda Accord і Nissan Altima, причому у всіх трьох моделей відбулася зміна поколінь.

Камрі в цьому списку не просто перша. Продажі седана значно випереджають результати найближчих конкурентів. Якщо власниками Toyota Camry стали більше 90 тисяч чоловік, то Nissan Altima придбали трохи більше 63 тисяч, а Honda Accord – трохи більше 61 тисячі.

Більш того, попит на Toyota Camry виріс на 9%, в той час як продажі найближчих суперників, навпаки, скорочуються.

Додамо, що базова ціна Камрі в США становить 23,5 тис. доларів. Для порівняння: в Україні седан коштує від 749 040 гривень (близько 28,6 тис. Доларів), причому у нас продається модель ще попереднього сьомого покоління.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *