ТОП-5 найбільш купованих кросоверів у США за перші 3 квартали 2020 року

ТОП-5 найбільш купованих кросоверів у США за перші 3 квартали 2020 року

Рейтинг бестселерів у класі компактних кросоверів на авторинку США за підсумками перших трьох кварталів 2020 року, як і раніше, очолили два непримиренних конкурента – Toyota RAV4 та Honda CR-V. У першій п’ятірці також знайшлося місце преміальному Jeep Wrangler.

Незважаючи на пандемію, обвалу автомобільного ринку в США не сталося, хоча попит на нові автівки дійсно знизився. Сегмент компактних SUV є найбільш швидкозростаючим та перспективним практично у всіх країнах, тому, як продаються ці кросовери на другому ринку світу, звісно, може бути цікавим.

Отже, ТОП-5 найбільш купованих кросоверів у США за даними автовиробників виглядає так:

  1. Toyota RAV4
  2. Honda CR-V
  3. Chevrolet Equinox
  4. Nissan Rogue
  5. Jeep Wrangler

Найдорожчим автомобілем в цьому списку є Wrangler – від 28 тисяч доларів за цінами в США. Далі йдуть RAV4 та Rogue. Обидва кросовера в базі обійдуться приблизно від 26 тисяч доларів. Трохи дешевша Honda CR-V – від 25 тисяч. Chevy Equinox – найдоступніший варіант – від 24 тисяч доларів.

Toyota RAV4 лідирує зі значним відривом – продажі кросовера перевищили 300 тисяч. Honda CR-V вподобали 237 тисяч американців. Об’єми реалізації решти моделей першої п’ятірки знаходяться у межах 150-200 тисяч.

До першої десятки, до речі, увійшли Subaru Forester, Ford Escape, Mazda CX-5, Jeep Cherokee та Hyundai Tucson. Популярний в Україні Kia Sportage в США посів лише 15 місце.

Загалом, продажі компактних кросоверів в США скоротилися на 18% за перші три квартали 2020 року. Проте, це найбільший сегмент на американському ринку. Кожен четвертий проданий в країні автомобіль є компактним кросовером. Цей клас також є найбільшим з точки зору кількості пропозицій. На цей час американським покупцям доступні 45 різних моделей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *