ТОП-5 найбільш купованих електрокарів в США: вересень 2021


ТОП-5 найбільш купованих електрокарів в США: вересень 2021

Tesla Model Y і Tesla Model 3 очолили рейтинг ТОП-5 найбільш купованих електрокарів в США. Проте третє місце залишилося за новачком з Німеччини.

Якщо в Європі електрокари впевнено тіснять автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, то в США подібна тенденція навіть не намічається. Великі автовиробники готують повністю електричні версії популярних в Штатах пікапів, але наразі говорити про справжню популярність електромобілів на американському авторинку зарано.

Проте, шанувальники «зеленого» автотранспорту в США є і це наочно показав минулий вересень. Цілком очікувано, ТОП-5 найбільш купованих електрокарів в США очолили дві моделі Tesla. Продажі кросовера Model Y становили 15 120 автомобілів, а хетчбека Model 3 – 12 285 одиниць. До речі сказати, Tesla Model 3 в першому місяці осені стала бестселером у Великій Британії. І це в загальному рейтингу!

Однак повернемося до США. Тут третє місце залишилося за новачком 2021 року – кросовером Volkswagen ID.4. Німецький електромобіль впевнено набирає майже по 2 тисячі продажів щомісяця і вересень не став винятком: американці придбали 2 042 кросовера ID.4.

Ford Mustang Mach E з результатом в 1 578 продажів став четвертим. Зовсім трохи від нього відстав Chevrolet Bolt – 1 524 автомобіля.

Зупинимося ще на трьох електрокарах. Tesla Model S ще на початку року розходилася тиражами в 1300-1400 автомобілів на місяць. Потім відбувся різкий спад продажів і лише в останні три місяці ситуація дещо покращилася. Втім, у вересні було тільки 911 продажів.

Колись популярний Nissan Leaf знайшов всього лише 791 покупця. Цікаво, що результат Porsche Taycan, який коштує майже в 3 рази дорожче, ніж Leaf, в минулому місяці склав 628 проданих машин. Більш того, в квітні, травні і червні продажі Taycan в США значно перевищували одну тисячу автомобілів на місяць.

І, кажучи про електричні трендах американського авторинку, додамо, що більшість покупців, які оформили попереднє замовлення на повністю електричний пікап Ford F-150 Lightning, раніше ніколи не їздили на автомобілях цієї марки.

Джерело: GCBCОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.