Авторинок

ТОП-5 кросоверів з найкращою паливною ефективністю на авторинку України

Паспортні дані з паливної витрати, опубліковані в рекламних брошурах, нерідко вводять покупців в оману. На щастя, існують об’єктивні тести. Саме вони показують, яку економію палива можна очікувати в реальному світі.

Оскільки кросовери різних класів стають все більш популярними, ми наводимо дані по моделям з найкращою паливною ефективністю, які сьогодні офіційно постачаються до України.

Рейтинг складений з урахуванням результатів реальних тестів, проведених британським виданням What Car?

5. Suzuki Vitara. Середня паливна витрата передньопривідного кросовера з двигуном в 117 к.с. і 5-швидкісною механічною трансмісією складає 5,8 літра на 100 км.

2015 Suzuki Vitara

4. Mazda CX-5 Diesel з повним приводом, 6-діапазонною коробкою-автоматом і двигуном потужністю 184 к.с. в комбінованому циклі витрачає 5,6 літра.

2017 Mazda CX-5 (європейська версія)

3. Kia Sportage з дизелем 1.6 CRDi потужністю 115 к.с., переднім приводом і 6-швидкісною механічною коробкою витрачає в середньому 4,8 літра.

2019 Kia Sportage

2. Nissan Qashqai є одним з найбільш економічних кросоверів на сучасному ринку. В Україні продається декілька версій, але кращу паливну ефективність демонструє дизельний 130-сильний варіант з 6-швидкісною механікою. Витрата тут в середньому становить 4,7 літра.

2018 Nissan Qashqai

1. Ще вище показник економічності у співплатформеного Renault Kadjar. Передньопривідна дизельна версія Energy dCi 110 з 6-швидкісною механічною трансмісією витрачає в комбінованому циклі 4,5 літра.

2019 Renault Kadjar

Інші версії Kadjar, а всього їх в Україні запропоновано п’ять, також демонструють високу паливну ефективність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top