Архіви

ТОП 10 найнезвичайніших автомобільних інтер’єрів

Дизайнери автомобілів завжди прагнули зробити інтер’єр транспортного засобу комфортним і затишним. Кожен, звичайно, бачить це по-своєму. Пропонуємо увазі  ТОП 10 найнезвичайніших автомобільних інтер’єрів.

Ви коли-небудь замислювалися, що в голові у дизайнерів, коли вони працюють над інтер’єрами автомобілів? Є багато критеріїв, але результат завжди різний.

Здається, що інтер’єрам приділяють менше уваги, ніж екстер’єрам. Проте, саме в салоні водій і пасажири проводять більшу частину шляху!

Британське видання Autocar зробило добірку найдивніших автомобільних інтер’єрів, з яких ми обрали 10. Дивимося:

Citroën SM

З’явився у 1970 р. Має овальне рульове колесо, хромований важіль перемикання передач та вентиляційні отвори, що всюди закриті.

Adams Probe 16

Розроблений у 1969 р. Зверніть увагу на рульове колесо та маленькі круглі циферблати в приладовій панелі.

Docker Daimler

Вироблявся у кількох різних екземплярах для королівської родині до і після Другої Світової війни. Використані незвичайні елементи, такі як оббивка з шовку та парчі ручної роботи, позолочені чайні набори, інкрустації з шкіри ящірки та навіть деталі на панелі приладів з крокодилової шкіри.

Fiat Multipla

Мінівен, що вироблявся з 1998 по 2010 рік. Дизайн експонується в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку. Особливостями є два ряди сидінь по три в кожному, блок управління, розташований в верхній частині приладової панелі, важіль перемикання передач, що схожий на частину пилососа Dyson, переднє сидіння посередині, яке складається у стіл для пікніка / підсклянник.

Pagani Huayra

Цей ексклюзивний родстер був представлений в 2012 році. Він має орнаментальний дизайн з деталізацією кожного елемента. Виступаючий механізм перемикання передач, центральна консоль, яка нібито стікає на приладову панель, циферблати – все це дійсно вражає.

Nissan Cube

З’явився у 1998 році, являє собою “кімнату для відпочинку” на колесах з високими боками та великими вікнами, кріслами, натхненними джакузі, хвилястими лініями, оббивкою, що нагадує килими з 1970-х.

Cadillac Eldorado Biarritz

Автомобіль 7-го покоління, що вироблявся з 1971 по 1978 рік. Все в ньому було зроблено для комфорту: подушкові сидіння, панелі дверей, схожі на подушки для додаткової розкоші, ламповий монітор на даху, щоб водій міг бачити гальма та задні ліхтарі у дзеркало заднього огляду.

Cadillac Eldorado Biarritz convertible white-red Florida 6
McLaren F1

Роки виробництва: 1992-1998.

Суперкар має сидіння для трьох, водійське місце розташовано у центрі. У нього подвійні дзеркала заднього виду, педалі з заводським налаштуванням, консолі по обидві сторони від водійського сидіння для кондиціонування та стереосистеми.

Maserati Quattroporte III (1976–1990)

Це третє покоління чотирьохдверного розкішного седана мало шкіряну оббивку в складках, широкий тунель перемикання передач, який міг  перетворюється на стіл, вигнуту приладову панель, що занадто відблискує; Рояль з міні-баром, задніми столами для пікніка та чотирма електрично-регульованими місцями.

TVR Cerbera

2-дверне купе виробництва 1996–2003 років. Ця Cerbera не схожа на інші TVR. Спереду в неї вигнута панель приладів, двохспицеве рульове колесо, що дозволяло водієві бачити циферблати під рульовою колонкою.

Там також був розміщений вентиляційний отвір. Натисканям кнопок на центральній консолі відкривалися двері, що цікаво, – за допомогою соленоїдів.

Напишіть відгук

Scroll to top