Архіви

ТОП-10 найнадійніших автомобілів 2017 року

На підставі даних щорічного опитування автовласників, експерти авторитетного інтернет-видання США Consumer Reports склали рейтинг ТОП-10 найнадійніших автомобілів у 2017 році.

Свою думку висловили 400 тис. чоловік, які є власниками 640 тис. легкових автівок.

Придбання автомобіля вважається довгостроковою інвестицією, і споживач резонно розраховує, що «залізний кінь» прослужить довго, але, як показали результати опитувань, не завжди нова автівка відповідає очікуванням її власника.

2017 Subaru BRZ

Експерти Consumer Reports вивчили 17 проблемних областей, від скрипучих гальм і пошкодженого оздоблення салону, до великих несправностей, таких як порушення роботи трансмісії або системи повного приводу.

2017 Toyota Prius C

2017 Audi Q3

Була оцінена складність кожної несправності, і кожному оцінюваному автомобілю привласнили індекс прогнозованої надійності, потім його приєднали до даних, отриманих у ході трекових випробувань і до результатів опитувань власників транспортних засобів (ступінь їх задоволення / не задоволення володінням), плюс сюди додали паспортні дані про безпеку.

Потім була виведена підсумкова оцінка. Нижче, у порядку убування представлена десятка найнадійніших легкових автомобілів від Consumer Reports:

2017 Lexus IS

2016 Toyota RAV4 Hybrid

  1. Kia Niro
  2. Subaru BRZ/Toyota 86
  3. Lexus ES
  4. Lexus GS
  5. Audi Q3
  6. Toyota RAV4
  7. Lexus IS
  8. Toyota Prius V
  9. Toyota Prius C
  10. Infiniti Q70

Джерело: Consumer Reports

Фото від виробників

На верхньому фото: 2017 Ria Niro (EU) 

Напишіть відгук

Scroll to top