Архіви

ТОП-10 моделей-бестселерів Великої Британії

Представляємо ТОП-10 моделей-бестселерів Великої Британії за підсумком 10 місяців 2017 року. Деякі з них набирають популярність, незважаючи на загальне уповільнення продажів на ринку Туманного Альбіону.

Останні цифри показують, що субкомпактні авто В-класу і хетчбеки залишаються найбільш затребуваними, особливо Volkswagen. Ford Fiesta зберігає статус незмінного лідера і розходиться як гарячі пиріжки. Отже, дивимося на британську десятку і порівнюємо з Україною.

1. Ford Fiesta – 83 070 реєстрацій

Ford Fiesta є британським фаворитом протягом десятиліть, і динаміка збережуться, хоча останньому втіленню вже виповнилося 8 років, і його заміна назріла. Показники продажів моделі цілком заслужено набагато випереджають найближчих конкурентів, при тому, що це не найдешевший вибір у сегменті. Цей субкомпактний автомобіль від Ford полюбився клієнтам за високу якість їзди, управління, інтер’єру і вдалу лінійку двигунів. Експерти Autocar поставили моделі оцінку 4 з 5.

2. Volkswagen Golf – 62 565 реєстрацій

2017 Volkswagen e-Golf

Golf – ще одне класичне ім’я в автомобільному середовищі, яке привертає фанатів і дозволяє автомобілю залишатися в лідерах навіть незважаючи на дизельний скандал. Сьоме покоління Volkswagen Golf, в тому числі нещодавно представлена оновлена версія, користується підвищеним попитом. У Великій Британії в червні Гольф був найпродаванішим автомобілем. Експерти Autocar назвали хетчбек найкращим у світі і поставили йому 4,5 балів з 5.

3. Ford Focus – 62 029 реєстрацій

2016 Ford Focus RS

Focus показує видатний драйв і відмінну маневреність, з тих пір як з апломбом замінив Escort в 1998 році. Правда, автомобільних експертів трохи розчарувала розмита динаміка останньої версії. Однак, це все ще привабливий повноцінний автомобіль з хорошою зовнішністю, лінійкою економічних двигунів, який пропонує високу якість за адекватну ціну.

4. Nissan Qashqai – 57 120 реєстрацій

2018 Nissan Qashqai

За десятирічну присутність на європейському ринку Qashqai довів, наскільки вдалим є поєднання розмірів хетчбека з позашляховими якостями. На сьогодні це найбільш продаваний у Великій Британії (і не тільки) невеликий автомобіль сегмента SUV. Модель другого покоління, випущена у 2014 році, зберегла високі стандарти динаміки, економічності і інтер’єру, отримавши 4,5 бала від тестерів Autocar у ході дорожніх випробувань і зберігши високі позиції в рейтингах продажів.

5. Vauxhall Corsa – 48 315 реєстрацій

2016 Vauxhall Corsa VXR

Corsa – один з визнаних «старійшин» британського авторинку і постійний конкурент Ford Fiesta. Останнє покоління 2014 року пропонує клієнтам чимало: від бензинового 1,4-літрового двигуна у 75. к.с. до потужної 207-сильної VXR версії, конкурентну ціну, хорошу керованість і їзду, дизайн, що задовольняє смакам. Навіть при тому, що Volkswagen Polo «настає Corsa на п’яти», вона не втрачає своїх позицій у списку бестселерів.

6. Volkswagen Polo – 43 158 реєстрацій

2018 Volkswagen Polo

Субкомпактний Volkswagen Polo пропонує більше класу і вишуканості, ніж Fiesta і Corsa, хоча і за вищою ціною. Він більш зрілий і консервативний у своїй поведінці, але багатьом британським покупцям це подобається, тому Polo входить до ТОП-10 найкращих і має 4 бали від експертів Autocar. Тепер у своєму п’ятому поколінні, яке незабаром стане шостим, його можна помилково прийняти за невеликої Golf, що непогано.

7. Vauxhall Astra – 43 116 реєстрацій

2016 Vauxhall Astra

Astra десь нагадує Ford Focus, останнє покоління моделі, запущене у 2015 році, є пристойним автомобілем в своєму роді. У нього динамічне управління і економічні двигуни, експерти оцінили автівку в 4 бали з 5, хоча у них сумніви щодо якості їзди і стилю. В цілому модель Vauxhall Astra заслуговує того, щоб її вважали одним з найкращих хетчбеків на сучасному ринку.

8. Mercedes-Benz C-Class – 41 281 реєстрація

2017 Mercedes-Benz C-Class Coupe

Незвично, що автомобіль преміум-класу потрапляє до десятки найкращих, але це свідчить про зростання популярності C-класу. Це відмінна пропозиція, яка отримала 4 бали від команди тестерів Autocar за його високоякісний інтер’єр і привабливий зовнішній вигляд.

9. Mini – 38 964 реєстрацій

2017 Mini Countryman

Mini повернулася на своє дев’яте місце, яке в червні у неї відібрав Mercedes A-Class. Ця модель регулярно з’являється у британському списку ТОП-10, хоча і не в верхніх його рядах, але покупців можна зрозуміти. Чарівна зовнішність, швидке управління і якість BMW – всього лише три з його сильних сторін, але тепер з’явився ще й 5-дверний варіант для додаткової практичності.

10. Mercedes-Benz A-Class – 37 937 реєстрацій

2016 Mercedes-Benz A-Class

Найменша модель Mercedes замикає десятку найкращих, «залишивши за бортом» Nissan Juke в зростаючому щільному сегменті в компанії таких cуперників, як Audi A3 і BMW 1-Series.

Джерело: Autocar

Фото від виробників. На фото вгорі – 2018 Ford Fiesta ST

Напишіть відгук

Scroll to top