ТОП-10 електрокарів-бестселерів у Європі: Nissan Leaf – лише сьомий

ТОП-10 електрокарів-бестселерів у Європі: Nissan Leaf – лише сьомий

Європейський ринок електромобілів у 2020 році дещо здивував стрімким стартом дебютантів, проте лідер продажів не змінився.

Мініатюрний Renault Zoe за підсумками продажів у 2020 році залишився найпопулярнішим електрокаром у Європі. Його власниками стали майже 100 тисяч чоловік, що вдвічі більше за результат 2019 року.

Разом з тим, Nissan Leaf, головний претендент на пальму першості минулих років, посів у ТОП-10 електрокарів-бестселерів лише 7 сходинку, незважаючи на зміну поколінь моделі.

Результат Leaf у Європі: трохи більше 31 тисячі проданих автівок, майже такий самий, як і у 2019 році. Більш того, у 2018-му японський електричний автомобіль, став № 1 за об’ємом продажів на континенті.

Втім, невисоке місце першого у світі серійного електрокара пояснюється не стільки його слабкими ринковими позиціями, скільки високим рівнем реалізації Tesla Model 3 (86 тисяч одиниць), а також жвавим стартом новачків сегменту.

Наприклад, абсолютно новий Volkswagen ID.3, який тільки у 2020 році надійшов до дилерів, розійшовся тиражем у 54 з половиною тисяч автівок і став третім.

Відносно нова Hyundai Kona Electric йде четвертою (48 тисяч), а повністю електричний Volkswagen e-Golf, який вже поступився місцем на конвейері інноваційному ID.3, замкнув п’ятірку бестселерів (продано майже 34 тисячи одиниць).

Варто відзначити чудовий початок на ринку електрокарів нового гравця – Peugeot e-208. За неповний рік у продажу модель вже стала шостою (31 тисяча одиниць).


Далі йдуть: вищезгаданий Nissan Leaf, повністю електричний Kia e-Niro, а також найбільш дорогий в цьому рейтингу Audi e-Tron.

Замикає ТОП-10 добре відомий BMW i3. Нагадаємо, що у цієї моделі, незважаючи на непогані продажі, не буде наступного покоління. Баварський автовиробник сконцентрувався на абсолютно нових моделях електричної i-лінійки.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *