Tesla встановила новий рекорд постачань завдяки двом моделям


Tesla встановила новий рекорд постачань завдяки двом моделям

З січня по березень 2022 року Tesla поставила понад 310 тисяч автомобілів по всьому світу, і це є новим рекордом. Левова частка постачань припадає на Model 3 і Model Y.

Вчора компанія Ілона Маска повідомила, що поставила клієнтам 310 048 автомобілів, і ця кількість перевищує результат за аналогічний період 2021 року на 1500 автомобілів. Враховуючи проблеми з постачанням компонентів, спричинені коронавірусом, можна сказати, що Tesla добре впоралася з викликами часу.

У першому кварталі цього року відбулося 295 324 постачань Tesla Model 3 та Model Y. Решта 14 724 одиниць, що були поставлені замовникам – це більші за розміром та дорожчі Model S та Model X.

У минулому році автовиробник поставив загалом 936 тисяч електромобілів, і це також був рекорд: плюс 87 відсотків до загального показника 2020 року.

Довгостроковий план Tesla передбачає збільшення постачань на 50 відсотків на рік за рахунок виробничих потужностей нових заводів в Остіні штата Техас та поблизу Берліна.

Останній відкрився 22 березня. Це перший завод Tesla в Європі, на якому працює 12 тисяч людей, і планується випускати півмільйона електромобілів на рік.

Джерело: Deutsche WelleОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.