Tesla випускає Model 3 в “наметі”

Нова складальна лінія для Tesla Model 3 на заводі у Фрімонті (Каліфорнія, США) викликала неоднозначне ставлення серед прихильників бренду. Її розмістили всередині будівлі, яка представляє із себе величезний намет, що вельми нестандартно для галузі.

Генеральний директор Ілон Маск прокоментував проект, сказавши, що нова лінія краща і коштує в рази менше ніж будь-яка інша складальна лінія компанії. Він дав розпорядження співробітникам збільшити випуск Model 3 до п’яти тисяч одиниць на тиждень, включаючи виробництво на згаданій лінії у Фрімонті.

Всі вважають даний проект «наметом», але насправді така структура будівлі називається “Спранг” (Sprung), і вона міцніша за споруду, яку використовують на постійній основі. У своєму Твіттері глава Tesla похвалив роботу команди на новій складальної лінії і самовпевнено зауважив, що вона краща за генеральну конвеєрну лінію всередині фабрики.

Тесла подала заявку на тимчасовий дозвіл на будівництво «намету», але тепер, мабуть, генеральний директор вважає, що цей виробничий майданчик може працювати постійно, як «зручніший» і з «прекрасним видом на гори».

У минулі вихідні пан Маск виклав фотографію першого автомобіля Tesla Model 3 Dual Motor Performance, який зійшов з нової складальної лінії. Директор Tesla, схоже, впевнений як ніколи в тому, що всі цілі з виробництва Model 3 будуть досягнуті.

Джерело: Electrek

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *