Архіви

Tesla почала міжнародні поставки Model 3 з Канади

Tesla починає поставки Model 3 до Канади, перші кілька автомобілів зараз доставляються в дилерські центри бренду згідно з графіком, повідомляє видання Electrek.

У березні компанія масово розіслала запрошення клієнтам, які оформили попередні замовлення. Їм запропоновано скористатися конфігуратором і вибрати комплектацію.

Оголошена стартова ціна – 45 600 канадських доларів (CAD) за автомобіль зі стандартним блоком батарей, який ні в США, ні в Канаді поки не доступний. Швидше за все, до кінця року канадці не зможуть купити новинку за ці гроші.

Model 3 з потужнішим блоком батарей Long Range, заднім приводом і преміальним пакетом для інтер’єру зараз запущена у виробництво.

Блок Long Range додасть до ціни 11 900 CAD, інтер’єрний преміум-пакет коштує 6 600 CAD, разом ціна становитиме 64 100 CAD – приблизно стільки, скільки і в США, тобто 49 622 американських доларів.

Очікується, що Model 3 завоює популярність в Канаді. У провінціях Онтаріо і Квебек цю модель включили до списку автомобілів, на які поширюється програма стимулів. Це означає можливість отримати знижку 14 000 та 8 000 канадських доларів відповідно, що чимало для Канади.

Продажі електрокарів в країні виросли на 68% в минулому році, але обсяги як і раніше невеликі – до 10 тисяч повністю електричних автомобілів. До кінця року Тесла завдяки своїй Model 3 потенційно може сприяти зростанню продажів удвічі.

На батьківщині бренду, США, – країни, з якої почалися поставки нової Model 3, минулого місяця чергова група замовників отримала запрошення від Тесли. За прогнозами планку в 200 тисяч поставлених автівок компанія повинна перейти до кінця другого кварталу 2018 року.

Напишіть відгук

Scroll to top