Архіви

Tesla планує представити новий електричний кросовер Model Y у 2019 році

Голова компанії Tesla Ілон Маск повідомив про рішення прискорити вихід на ринок нового компактного кросовера Model Y. Його серійну версію хочуть представити вже у 2019 році, пише видання the Verge.

Tesla Model Y стане на щабель нижче Model X і буде побудована на тій ж платформі, що і Model 3. І хоча для Model Y спочатку планувалося власне шасі, від нього довелося відмовитися через скорочення бюджету на розробку та ідеї ранішого виведення новинки на ринок. Голова компанії покладає великі надії на нову модель і вірить, що їй вдасться стати бестселерів марки.

Tesla Model 3, що поділиться з Model Y платформою

У виробника амбітні плани – випуск до 500 тис. Tesla Model Y на рік. Швидше за все, новий компактний SUV отримає «крило сокола» як у Model X і модернізовану систему автономного управління.

Що до інших моделей бренду, Тесла продовжує “грати” з цінами і обладнанням.

Так, піднявши стартову ціну на Model S у липні на 5 тис. доларів, компанія опустила початкову вартість Model X на 3 тис. доларів у серпні, хоча вона все одно залишається дорогою, і покупцеві доведеться викласти не менш ніж 79,5 тис. доларів. А це на 5 тисяч дорожче вартості Model S в тій же комплектації. У квітні подешевшала Model S 75D у базовій комплектації, і сьогодні її пропонують за ціною від 74,5 тис. доларів.

Інші модифікації Model S і Model X тепер отримали більш стандартні функції, в той час як топові версії P100D обох автомобілів – з найдовшими діапазонами і найшвидшим прискоренням – доповнені стандартом Premium Upgrade Package (раніше варіант вартістю 5 тис. доларів). Це означає, що такі функції, як модернізована аудіосистема, п’ять місць, що обігріваються і «медична» система фільтрації HEPA, включені в ціну в 140 тис. доларів за Model S або 145 тис. за Model X.

Справжня причина змін в обладнанні, на думку the Verge – в зменшенні кількості комплектацій обох моделей через старт виробництва Model 3. Генеральний директор Elon Musk заявив в середу в своєму щоквартальному звіті про доходи, що він був підготовлений до неймовірно складного нарощування виробництва для нової автівки, виходячи з досвіду проблемного запуску моделі X у минулому році. Перші автомобілі Model 3 мають опції, які потягнуть ціну вище заявленої стартової у 35 тис. доларів.

Так що, Tesla ще не скоро стане доступним автомобілем.

Фото: twitter.com/elonmusk, Tesla

Напишіть відгук

Scroll to top