Архіви

Tesla Model 3 з повним приводом складе конкуренцію BMW M3

Глава Tesla Ілон Маск опублікував характеристики і ціни Model 3 в повнопривідному виконанні. Всього у новинки чотири версії: дві задньопривідних – стандартна та зі збільшеною дальністю ходу (Long Range), а також дві c повним приводом – Long Range AWD і Performance.

На батьківщині бренду, в США, заявлена ​​початкова ціна від 35 тис. доларів. Модифікація Long Range коштує 44 тис., а Long Range AWD – 54 тис. доларів.

Найпотужніша топ-модифікація Performance оцінена в 79 тис. доларів, яка, за словами Маска, на 15% динамічніша і краще керується, ніж BMW M3 приблизно тієї ж вартості, за рахунок низько розташованого центру ваги.

Ця версія отримала розширений список опцій, в тому числі унікальну чорно-білу обробку салону, має 250 к.с. потужності (проти 225 к.с у версії Long Range).

За систему AWD (повний привід) в якості опції клієнту доведеться доплатити 5 тис. доларів. Запас ходу на одному заряді складає 354 км у стандартній модифікації моделі, та 500 км у інших. Базова Model 3 розганяється до “сотні” за 5,6 секунд, її максимальна швидкість складає 210 км/год.


Верхня задньопривідна і нижня повнопривідна версії набирають максимальну швидкість 225 км/год, розгоняючись до 100 км/год за 5,1 та 4,5 секунди відповідно. І, нарешті, у напродуктивнішого варіанта моделі розгін до “сотні” відбувається за 3,5 секунди, при 250 км/год заявленої максимальної швидкості.

Напишіть відгук

Scroll to top