Автовиробники

Tesla Model 3 вийшла на 4 місце в преміальному середньорозмірному сегменті Європи

Tesla Model 3 за підсумками продажів в 1 кварталі 2019 року в Європі злетіла на четверту позицію в рейтингу найкупованіших преміальних середньорозмірних автомобілів. Амеріканський електрокар поступився тільки представникам Великої німецької трійки.

Відразу варто підкреслити, що Tesla Model 3 стала четвертою не в класі електромобілів, а в загальному заліку. У першій чверті 2019 року Model 3 придбали понад 18 тисяч європейців. Рік тому автівка на континенті навіть не продавалася.

Вище електромобіля Tesla знаходяться тільки Mercedes-Benz C-Class, Audi A4 і BMW 3 Series. Осторонь стоїть C-Class з результатом 38 629 продажів. A4 і 3 Series йдуть поруч – 27 465 та 26 165 автомобілів відповідно.

Безумовно, Tesla Model 3 модель з комерційної точки зору вдала. Однак її зліт в Європі і 4 місце в класі не відображають довгостроковий потенціал електрокара.

Сьогоднішні цифри відображають поставки автомобілів, які європейці замовляли за останні кілька років.

Tesla Model 3 в Європі займає 4 місце в рейтингу найкупованіших преміальних середньорозмірних автомобілів

Крім того, Model 3 не виробляють в Європі. Кількість її реєстрацій, швидше за все, буде продовжувати сильно коливатися протягом року. Це обумовлено тим, що поставки автівок клієнтам залежать від прибуття судів у Європу.

Напишіть відгук

Scroll to top