Техобслуговування авто — відповідаємо на найпопулярніші питання


Техобслуговування авто — відповідаємо на найпопулярніші питання

Кожен власник авто знає просту істину — щоб автомобіль залишався надійним і безпечним, потрібно вчасно відправляти його на техобслуговування. Від стану та справності багатьох деталей залежить безпека водія на дорозі, тому плановим ТО не можна нехтувати.

Те саме стосується і перевірки автомобілю перед придбанням у приватного власника. Ніж намагатися поліпшити стан авто власноруч, краще скористатися послугами якісної СТО, де професіонали швидко оглянуть головні вузли та механізми. Компанія АТЛ в Україні — СТО, де можна провести всі необхідні роботи: огляд, діагностику, заміну та ремонт.

Що має входити до технічного обслуговування?

Здебільшого плановий огляд складається з перевірки стану найголовніших систем автомобілю (гальм, двигуна, підвіски, ременів), кількості та якості мастил та інших експлуатаційних рідин, а також витратних матеріалів. Наступні етапи мають входити до ТО незалежно від марки авто:

  • заміна фільтрів (мастильний, повітряний, салонний);
  • оновлення мастила у двигуні;
  • перевірка рідин охолодження, гальмування та гідропідсилювача руля;
  • перевірка системи гальмування, товщини колодок;
  • огляд приводного ременя, підвіски та елементів керування;
  • огляд ЛФП щодо наявності пошкоджень, що можуть призвести до корозії.

Точний перелік етапів може змінюватися залежно від стану авто, терміну останньої перевірки та особливостей конструкції.

Наскільки часто потрібно проходити техогляд?

Для кожної марки та модифікації авто цей період визначається окремо. Існує дві причини пройти ТО:

  • Авто досягло певного пробігу (конкретне значення пробігу встановлює виробник).
  • Техогляд не проводився вже рік. У цьому випадку огляд знадобиться незалежно від пробігу.

За якими критеріями обрати СТО?

Попри популярну думку, що проходити технічний огляд потрібно виключно у офіційного дилера, можна отримати повний комплекс робіт у будь-якому сервісі. Головне — пересвідчитися, що майстри станції обслуговування виконають роботу згідно з усіма правилами. Приклад такого сервісу — компанія АТЛ, що відповідає усім критеріям якісної СТО.

Сертифіковані майстри

Всі роботи виконуються працівниками, що мають документальне посвідчення своїх знань та досвіду: дипломи та сертифікати. Під час кожної процедури виконуються норми технічної безпеки та рекомендації виробника щодо конкретної моделі авто.

Наявність сучасного обладнання

Перевірка виконується тільки за допомогою діагностичного обладнання, що допомагає точно встановити стан деталей та знайти шлях їх відновлення. Для заміни використовуються оригінальні деталі або їх перевірені аналоги.

Чесна цінова політика

Компанія пропонує своїм клієнтам прозорий сервіс, що виключає можливість переплат. Як результат, огляд та ремонт авто у компанії АТЛ — доступні послуги.

Регулярно відвідуючи СТО, кожен водій власного авто може бути впевнений, що його транспортний засіб не підведе у будь-якій ситуації та завжди залишиться під контролем.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.