Авторинок

Світові продажі компактних автомобілів Mercedes виросли до 60 тисяч

Збільшений купівельний інтерес до компактних моделей Mercedes-Benz фіксується другий місяць поспіль. У квітні 2019 року локомотивом продажів став хетчбек A-Class четвертого покоління.

Після вдалого березня продажі компактних автомобілів Mercedes-Benz продовжили зростати і в квітні. По всьому світу було реалізовано більше 49 тисяч представників сімейства А-класу. Це на 6% більше, ніж роком раніше.

Однак справжнім хітом продажів став новий Mercedes-Benz A-Class (на фото). Попит на хетчбек збільшився на 45%. Втім, інші моделі компактної лінійки, а це вен B-клас, CLA, CLA Shooting Brake та кросовер GLA, також були успішні.

І це тільки початок. Ринок США ще повністю не відреагував на новий A-Class Sedan. І, зрозуміло, довгоочікуваний хіт сезону – компактний Mercedes-Benz GLB. Кросовер вже отримав стільки авансів, що вистачить на модельний ряд.

Обсяг продажів бестселера марки – C-Class – залишаються стабільними. У квітні було продано 138 тисяч седанів та універсалів Comfortklasse.

Прекрасно стартував на ринку новий G-Class. За останні чотири місяці попит на Гелендваген виріс в двозначних цифрах.

Крім того, в концерні Daimler AG відзначають зростання продажів мініатюрних автомобілів Smart. У квітні по всьому світу їх реалізовано понад 11,5 тисяч. Особливо Смарти популярні в Європі, де їх квітнева реалізація зросла відразу на чверть.

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top