Suzuki Авторинок

Suzuki в Україні навесні 2020 року

Японський бренд вже досить давно представлений на вітчизняному ринку лише трьома моделями.

Навесні 2020 року Suzuki в Україні, як і раніше, пропонує кросовер Vitara, крос-хетч SX4 і харизматичний міні-позашляховик Jimny.

Взагалі кажучи, у автовиробника небагато пропозицій не тільки для України. У Suzuki загалом невелика лінійка для зовнішніх ринків. Проте компанія випускає так звані кей-кари, призначені в основному для Японії. Звісно, не будемо забувати про мотоцикли Suzuki, але це вже інша тема.

Лінійка Suzuki в Україні, може, й невелика, але компанія компенсує цей мінус щедрим асортиментом комплектацій. В результаті покупець може вибирати як бюджетні варіанти, так і цілком солідні пакети.

Suzuki Vitara

Vitara 2019 року випуску пропонується в Україні за ціною від 390 до 654 тисяч гривень – це саме те, про що ми говоримо: широкий вибір. Привід – передній або повний All Grip, коробка – 5-ступінчаста механіка або 6-діапазонний автомат.

Для Вітари запропоновані два двигуни на вибір – 1,0-літровий потужністю 112 к.с. і 1,4-літровий агрегат у 140 к.с.

2019 Suzuki Vitara image
Suzuki Vitara

Машини 2020 року випуску обійдуться від 556 тисяч. Навесні наразі мова йде про версії з більш потужним двигуном.

Suzuki SX4

Сам автовиробник називає SX4 «кросовером». Нам здається, що це, швидше, хетчбек із завищеною підвіскою і опціонально доступним повним приводом. Втім, за сучасними мірками, це вже і є кросовер.

Отже, ціна на SX4 на українському ринку варіюється від 456 до 628 тисяч гривень. Як і у Вітари, є вибір між переднім і повним приводом, механічною і автоматичною трансмісією.

2017 Suzuki SX4 image
Suzuki SX4

Двигунів – два: 1,6-літровий атмосферник, який розвиває до 117 к.с. і згаданий вже турбомотор з піковою віддачею в 140 л.с.

Suzuki Jimny

Нове покоління Jimny продається за ціною від 548 тисяч гривень. Позашляховик проводиться тільки з повним приводом Allgrip Pro. Коробка передач – 5-ступінчаста механічна або 4-швидкісна коробка-автомат.

Двигун – 102-сильний 4-циліндровий агрегат з максимальним обертовим моментом 130 Нм.

2019 Suzuki Jimny image
Suzuki Jimny

Топова версія Jimny в Україні коштує від 756 тисяч гривень.

8,0
Добре
Suzuki в Україні має непогані перспективи. Проте не вистачає нових моделей - Swift останньої генерації та міні-кросовера Ignis

Плюси

  • Наявність версій з повним приводом
  • Широкий вибір комплектацій
  • Доступна ціна базової Suzuki Vitara

Мінуси

  • Пропонуються тільки три моделі
  • Слабка силова лінейка

Залишити коментар

Scroll to top