Suzuki представила європейську версію нового Jimny

Suzuki Jimny (2019)
На Паризькому автосалоні представлена ​​європейська версія Suzuki Jimny нового покоління. Як і попередник, невеликий позашляховик буде пропонуватися на ринку з безальтернативним бензиновим двигуном.

Двигун, трансмісія, привід

Єдиний доступний мотор для 2019 Suzuki Jimny – це бензиновий атмосферний агрегат потужністю 102 к.с. Двигун може компонуватись з 5-ступінчастою механічною КПП або з 4-діапазонним “автоматом”. Система повного приводу запропонована вже в стандартному оснащенні.

З прицілом на бездоріжжя

Новий Jimny успадкував рамну компоновку. За своїми позашляховими характеристикам він абсолютно не поступається попереднику: високий (210 мм) кліренс, невеликі звіси, трьохважільна підвіска з особливим налаштуванням.

Взагалі кажучи, позашляховик четвертого покоління розроблявся з прицілом на клієнтів, яких більше цікавить прохідність по пересіченій місцевості, ніж комфорт при русі трасою.

Jimny залишився «квадратним»

Дизайн 2019 Suzuki Jimny витриманий у позашляхової-квадратної стилістиці. Як і Mercedes-Benz G-Class нового покоління, найвідоміший позашляховик японської марки залишився цілком упізнаваним.

2019 Suzuki Jimny


Що нового?

Об’єм багажного простору виріс на 53 літри і відтепер становить 377 літрів.

Салон зберіг спартанський стиль. Утім, це не завадило конструкторам встановити 7,0-дюймову інформаційно-розважальну систему з Bluetooth.

Вперше для моделі Suzuki відразу запропоновані система автоматичного гальмування, попередження про виїзд на зустрічну смугу і про перпендикулярний трафік при русі заднім ходом.

Старт продажів, ціна

Новий Jimny почне надходити на європейські ринки в наступному році, хоча модель поточної генерації будуть випускати ще до квітня 2019 року. Інформації про вартість немає, але очікується, що нова модель буде коштувати трохи дорожче за Jimny третьої генерації, тобто понад 16 тисяч доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *