Авторинок

Subaru знизила українські ціни на Outback, Forester та XV

Покупці Форестера можуть зекономити більше 70 тисяч гривень

В компанії Субару Україна, яка є офіційним імпортером автомобілів японського бренду в нашій країні, повідомили про знижки на крос-універсал Outback, а також на кросовери Forester та XV.

Покупці кросовера Subaru Forester мають змогу заощадити до 70 800 гривень. Кросовер пропонується в Україні з одним з двох атмосферних двигунів на вибір потужністю 156 та 184 к.с. Доакційна вартість першої версії становить від 902 900 гривень, другої – від 989 400 гривень.

Нагадаємо, що Forester є бестселером бренду. Біля року назад у кросовера відбулася зміна поколінь. Ринок непогано сприйняв новий Forester, проте скептики звертають увагу на застарілий дизайн новинки. З ними, звісно, не погоджуються прихильники японського бренду.

Крім Форестера знижки запропоновані для позашляхового універсала Outback. В Україні нова така автвка коштує біля 1 мільйона 100 тисяч гривень. Subaru надає знижку у 66 500 гривень.

Для Subaru XV економія становить 61 100 гривень. Ціни на компактний кросовер починаються з 854 тисяч гривень.

Як повідомляють в асоціації УкрАвтопром, за підсумками вересня Subaru в Україні посіла 25 місце за обсягом продажів.

До речі, на авторинку США японский бренд займає 6-7 місце. Автомобілісти в Штатах дуже люблять і цінують Subaru. Зокрема, тільки в минулому місяці власниками автівок марки стали більше 50 тисяч чоловік.

Залишити коментар

Scroll to top