Архіви

Subaru WRX після оновлення стала виглядати більш агресивно

На автосалоні в Детройті представлений оновлений спорт-седан Subaru WRX, а також його «гаряча» версія STI. Обидві новинки після рестайлінгу виглядають агресивніше. Певні зміни відбулися і в їх технічній частині.
2018 Subaru WRX

2018 Subaru WRX

Отже, зовні 2018 Subaru WRX відрізняє насамперед решітка радіатора у формі трапеції. Оновлена Subaru WRX STI отримала адаптивні фари на світлодіодах. Вони також доступні й для версії WRX Limited.

Мультимедійна система комплектується більшим за розміром монітором. Для деяких версій пропонуються спортивні крісла Recaro.

Одною з головних відмінностей оновленої WRX стала покращена шумоізоляція. Вона досягнута завдяки використанню більш товстих стекол, кращого ущільнення та деяких інших заходів.

2018 Subaru WRX STI

2018 Subaru WRX STI

До змін у технічній частині варто віднести нові синхронізатори перемикання передач, інші налаштування електричного підсилювача керма. Як запевняють у автовиробника, керування та зворотній зв’язок стали «більш м’якими та природніми».

У версії STI модернізовані гальма Brembo. Крім того, міжосьовий диференціал із змінним ступенем блокування (Driver Controlled Center Differential) відтепер має виключно електронне управління.

Силові агрегати лишилися без змін.

Фото – Subaru

Напишіть відгук

Scroll to top