Архіви

Стильна Toyota C-HR в Україні відтепер доступна з новим двигуном

В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні відкрито прийом заявок на нову передньоприводну версію кросовера Toyota C-HR з ефективним та економічним турбованим двигуном об’ємом 1,2 літра.

Силовий агрегат 1.2 D-4T із варіатором Multidrive S може бути встановлений на передньоприводні автомобілі у трьох комплектаціях: Active, Style і Premium. Початкова вартість такої верії – 600 тисяч гривень.

Toyota C-HR в Україні відтепер доступна з двигуном 1.2 D-4T

До комплектації Active, наприклад, вже входить круїз-контроль, а варіації Style і Premium постачаються із заводським тонуванням вікон. Окрім того, у комплектацію Premium входить комбіноване шкіряне оздоблення салону та аудіосистема із підсилювачем JBL і 9 динаміками.

Для комплектації Style також доступні комбіновані варіанти кольорів кузова. Поєднання чорного даху з одним із п’яти кольорів – білим, синім, червоним і двома відтінками сірого – додасть автомобілю бажаної ексклюзивності.

Із потужністю у 116 к.с. та 185 Нм крутного моменту агрегат розганяє автомобіль до 100 км за 11,1 секунди. Завдяки комбінації переднього привода та турбованого двигуна Toyota C-HR став ще економічнішим. Витрата пального у комбінованому циклі становить 6 літрів на 100 км, а викиди двоокису вуглецю – до 137 г/км. Двигун відповідає екологічному стандарту EURO 6, а високотехнологічний варіатор Multidrive S забезпечує плавне керування.

Toyota C-HR 2017 побудований на новітній платформі Toyota New Global Architecture, яка дала можливість інакше розміщувати двигуни в моторному відсіку. Це знизило центр ваги та дало конструкторам можливість знизити також лінію капота.

Джерело – ПІІ «Тойота-Україна»

Напишіть відгук

Scroll to top