Mitsubishi Архіви

Стартували поставки Mitsubishi Eclipse Cross до Європи

3 жовтня 2017 року компанія Mitsubishi Motors Corporation почала відвантаження європейським дилерам нового компактного кросовера Eclipse Cross, публічна прем’єра якого відбулася в березні на Женевському автосалоні.

Модель буде доступна приблизно на 80 ринках світу, включаючи Австралію, Північну Америку і Японію. В Україні новинка повинна з’явитися в наступному році.

Запуск Eclipse Cross включає в себе відвантаження 50 тис. одиниць протягом поточного фінансового року (закінчується 31 березня 2018-го), а європейські продажі моделі стартують взимку. З листопада почнеться виробництво європейської версії автомобіля c правостороннім розташуванням керма.

Eclipse Cross, що випускається на заводі Окадзакі недалеко від Нагої, Японія, поповнить лінійку кросоверів японського бренду, яка в даний час включає ASX, Outlander і його техно-флагман Outlander PHEV.

Габаритні розміри автомобіля для ринків Європи (мм) – 4405x1805x1685. Він оснащений 1,5-літровим бензиновим двигуном з турбонаддувом з прямим уприскуванням, має 250 Нм крутного моменту.

Будуть доступні два варіанти приводу – повний і передній, і два варіанти трансмісії – 6-ступінчаста “механіка” і 8-діапазонний варіатор зі спортивним режимом.

2018 Mitsubishi Eclipse Cross

Джерело: Mitsubishi Motors

Фото – Mitsubishi

Залишити коментар

Scroll to top