Архіви

Стали відомі перші подробиці про новий Porsche 911

Компанія Porsche розкрила перші подробиці про наступне покоління легендарного спорткара 911, назвавши його “бастіоном стабільності, який еволюціонує, але кардинально не змінюється”, пише видання Motor 1.

Версію 992 представлять в цьому році, а поки шанувальники моделі можуть споглядати зображення новинки, правда, в строкатому камуфляжі, який, проте, не приховує фірмових рис 911-го – круглі фари і вигнуту задню частину. При майже незмінному екстер’єрі, автомобіль може отримати ряд нових технологій, про що натякнули в компанії.

За словами директора з виробництва Августа Ахлейтнера, цифрові технології, електрифікація, інновації в сфері зв’язку грають свою роль, але вони, перш за все, повинні відповідати характеру Porsche 911, його суті, особливо коли мова йде про системи допомоги водієві.

Версія 992 отримає систему утримання в смузі руху і адаптивний круїз-контроль, але за бажанням клієнт завжди зможе їх відключити. Г-н Ахлейтнер спростував чутки про те, що це покоління 911-го оснастять електродвигуном.

В основі силової установки Porsche 911 (992) залишиться задньонавіснийм плоский 6-циліндровий двигун, а електричну модифікацію модель може отримати в подальшому.

У компанії вже є прототип електричного спорткара Mission E і гібридний гоночний автомобіль Porsche LMP, які добре себе показали. Тому Porsche продовжить роботу в напрямку поступової електрифікації модельного ряду.

Залишити коментар

Scroll to top