Архіви

Стали відомі деякі подробиці про нове покоління Ford Focus RS

Ford Focus RS нового четвертого покоління з’явиться через пару років, але вже почалися обговорення, яким буде цей “гарячий” хетч, пише Motor 1.

Якщо вірити деяким виданням, це буде чи не супекар з місцем для дітей, а не просто швидкіший сімейний автомобіль.

Очікується, що RS отримає потужність в 406 к.с. і 576 Нм крутного моменту, але двигун залишиться той, що і на поточній моделі – 2,3 літровий 4-циліндровий EcoBoost віддачею в 350 к.с. Звідки ж візьметься додаткова потужність?

Допоможе нова 48-вольта м’яко-гібридна система – вона забезпечить більше кінських сил при збереженні допустимого рівня вихлопів. Збільшення потужності буде означати і більш швидкий розгін до “сотні”, та й нинішньої максимальної швидкості 266 км/год для новинки буде замало.

Що стосується трансмісії – можливий один з варіантів з подвійним зчепленням, популярних в США і Китаї, де автомобіль планують продавати, як і в Європі.

Додаткова потужність, швидкість і технології, дуже ймовірно, спричинять і додаткову вартість. На відміну від автомобіля нинішнього покоління, який є свого роду «робітничим класом», відносно доступною альтернативою Mercedes-AMG A45 і Audi RS3, новий Focus RS, швидше за все, буде мати ціну нарівні з німецькими конкурентами.

Відзначимо, що все це поки тільки припущення, офіційних даних від Ford ще немає.

На фото: Ford Focus RS (2016)

Залишити коментар

Scroll to top