Стала відома дата прем’єри товарної версії флагмана BMW X7

BMW X7
Серійний варіант флагманського кросовера BMW X7 буде представлений широкій публіці на автосалоні в Лос-Анджелесі наприкінці листопада 2018 року.

Місце дебюту найбільшого SUV бренду BMW вибрано невипадково. X7 розрахований, перш за все, для ринку США, хоча і Китай не варто скидати з рахунків. Для Європи флагман буде завеликий. Утім, хто знає…

BMW X7 будуть випускати на автозаводі в Спартанбурзі, що в Південній Кароліні. Тут вже зібрали досерійні зразки (на фото вгорі). На цьому підприємстві, до речі, виробляють всі кросовери BMW за винятком компактного X1.

Очікується, що флагман буде коштувати більше 100 тисяч доларів. Крім стандартної 7-місної модифікації, баварці планують випускати розкішну 4-місну.

У силову лінійку увійдуть 6- та 8-циліндрові бензинові двигуни. Питання з приводу дизелів відкрите, а ось plug-in-гірідная версія буде напевно.

Головними конкурентами BMW X7 стануть Mercedes-Benz GLS, Cadillac Escalade, Lincoln Navigator. Land Rover обіцяє зробити наступний Range Rover більше і розкішніше. Тоді і він стане суперником баварського флагмана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *