В Женеві дебютує концепт середньорозмірного кросовера SsangYong XAVL

Модельну лінійку компанії SsangYong поповнить середньорозмірний кросовер. Його концептуальну версію автовиробник вперше представить на автосалоні в Женеві, який почнеться у 2017 році 7 березня. Наразі опубліковані перші офіційні тизери SsangYong XAVL Concept.

XAVL – це абревіатура. eXciting Authentic Vehicle Long у перекладі звучить, як “захоплюючий автентичний подовжений автомобіль” – ну, щось таке. Концепція новинки, утім, відображена досить чітко – новий кросовер SsangYong відпочатку розробляється як 7-місний.

Ssangyong Xavl Concept
Ssangyong Xavl Concept

Разом з тим, поки не зовсім ясно, чи залишиться XAVL черговим концептом на шляху автовиробника до створення серійного среднеразмерного кросовера? Або перед нами концепт з реальними серійними перспективами? Ймовірно, в Женеві корейці проллють світло на це питання.

Повідомляється, що при розробці SsangYong XAVL Concept конструктори “черпали натхнення” з моделі Korando другого покоління, яку випускали у період 1996-2006 роки, а також з концепту XAV-Adventure, представленого в 2015 році на мотор-шоу у Франкфурті. Обидві моделі проглядаються на верхньому тізері на задньому тлі.

У компанії повідомляють, що новий кросовер буде оснащений найостаннішими системами безпеки. Виходить, що концепт все ж віщує нову модель в лінійці марки.

Тизери – SsangYong

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *