Спорт-кросовер Audi Q8 в Україні: ціна, двигун, комплектація

Audi Q8
Вихід Audi Q8 на український авторинок став однією з найочікуваніших подій цієї осені. Інтерес до моделі цілком зрозумілий – це не Q7 в купеоподібному кузові. Це новий кросовер.

Audi Q8 – втілення передових технологій, останніх розробок і дивного стилю, які створили конструктори і дизайнери компанії. Кросовер виходить на всі основні ринки. Днями черга дійшла і до України.

Повторимося, Audi Q7 і Audi Q8 – це різні моделі і не варто їх порівнювати. Так, платформа – одна, чимало вузлів і агрегатів – однакові, але уніфікація сьогодні це нормальна практика в автомобілебудуванні.

В Україні Audi Q8 пропонується за ціною від 2 125 840 гривень. Дорого! Однак це великий спортивний кросовер преміум-класу з цілим списком новітніх технологій, прекрасної динамікою, найвищим рівнем комфорту. Тому ціна – адекватна.

Двигун. Це 6-циліндровий турбодизель об’ємом 3,0 л, який компонується з м’яко-гібридною системою з приводним стартер-генератором. Потужність досягає 286 л.с., максимальний крутний момент – 600 Нм. Обіцяють 6,6 літра на «сотню».

Мотор агрегатується з безальтернативній 8-діапазонною коробкою-автоматом tiptronic і постійним повним приводом quattro.

На вибір покупця 12 кольорів кузова. У серійній комплектації можна виділити автодінаміческую регулювання кута нахилу фар, повністю світлодіодну світлотехніку, 2-зонний клімат-контроль, аудіосистему Audi Sound System (10 динаміків і сабвуфер, 6-канальний підсилювач загальною потужністю на 180 Вт), круїз-контроль, функцію обмеження швидкості. Однак це тільки невелика частина доступних опцій.

This slideshow requires JavaScript.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *