Skoda розповіла про нові двигуни для Fabia Mk4


Skoda розповіла про нові двигуни для Fabia Mk4

Skoda Fabia четвертої генерації виходить на ринок з п’ятьма эфективними двигунами останнього покоління EVO від материнського концерну Volkswagen.

Потужність двигунів для нової Fabia знаходиться у діапазоні від 65 до 150 к.с. Всі мотори відповідають стандартам Euro 6d. Чотири з п’яти двигунів, як обіцяє Skoda, забезпечують реальну дальність поїздки на одній заправці 50-літрового баку більше 900 кілометров.

Силова лінійка 2022 Skoda Fabia Mk4

Абсолютно новая Fabia пропонується з одним з п’яти варіантів трансмісії. Два двигуна 1.0 MPI відтепер розвивають потужність у 65 та 80 к.с. Обидва компонуються з механічною 5-ступінчастою коробкою передач. Ця ж трансмісія стоїть в парі з двигуном 1.0 TSI у 95 к.с.

Більш потужна версія 1.0 TSI з віддачею 110 к.с. постачається вже з 6-ступінчастою механікою або ж з 7- ступінчастим роботом DSG. Топовий двигун для нової Fabia – 1.5 TSI (150 к.с.). Він компонується тільки з коробкою 7DSG.

Skoda покращила двигуни Volkswagen

Варто зазначити, що інженери Skoda удосконалили мотори Volkswagen. Зокрема, оптимізований привод колінчастого валу у поєднанні з поршнями и поршньовими кільцями зменшує втрати на тертя.

Модифікація системи циркуляції води навколо головки блоку циліндрів і блоку двигуна забезпечує більш високу ефективність охолодження циліндрів, камер згоряння і вбудованого випускного колектора.

Крім того, трьохциліндрові двигуни MPI працюють по циклу згоряння Аткінсона, в якому впускні клапани закриваються тільки під час такту стиснення поршня. В результаті частина паливо-повітряної суміші виштовхується назад у впускний колектор. Це знижує ступінь стиснення, що, в свою чергу, знижує витрату палива.

В двигунах TSI використовується плазмове покриття товщиною всього 150 мікрометрів (0,15 мм). Воно замінює чавунні гільзи циліндрів в алюмінієвому картері, зменшуючи внутрішнє тертя всередині трьох циліндрів. Це ще більше знижує витрату палива і викиди, одночасно знижуючи теплове навантаження за рахунок більш рівномірного розподілу і розсіювання тепла в камері згоряння.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.