Skoda Нові авто

Skoda представила Octavia Scout і Octavia RS четвертого покоління

Чеський автовиробник провів офіційну презентацію останніх представників сімейства Octavia після зміни поколінь. Універсал підвищеної прохідності Octavia Scout і високопродуктивна версія Octavia RS стали вишенькою на торті.

Сказати, що Octavia просто успішна модель – це принизити компанію Skoda. Як кажуть самі чехи, Octavia є серцем бренду. Втім, модель дійсно комерційно успішна і очолює списки бестселерів у самій Чехії, Польщі, Австрії, Швейцарії та Фінляндії. У Німеччині Octavia вже багато років є найбільш продаваним імпортним автомобілем.

Нове четверте покоління моделі, а точніше сімейства моделей, було представлено зовсім недавно і головним нововведенням стали плагін-гібридні версії з потужною, але при цьому економічному силовою установкою. Останніми в абсолютно новій лінійці автокомпанія представила Octavia Scout і Octavia RS.

2020 Skoda Octavia Scout

Нова Octavia Scout вже в стандартній комплектації отримала пакет Rough-Road, що включає захист днища кузова і збільшений на 15 мм дорожній просвіт.

У силовій лінійці з’явився новий дизельний двигун 2.0 TDI EVO потужністю 200 к.с. Octavia Scout з таким мотором може тягнути причіп масою до 2000 кг. Це найпотужніший дизельний двигун в історії Octavia.

Салон універсала став просторішим, як, втім, і у решти автомобілів четвертого покоління.

Варто також згадати, що вперше у Скаута з’явилася легша і, швидше за все, більш дешева передньопривідна версія, хоча в стандарті машина йде з приводом на всі колеса.

  • 2020 Skoda Octavia Scout image
  • 2020 Skoda Octavia Scout image
  • 2020 Skoda Octavia Scout image
  • 2020 Skoda Octavia Scout image
  • 2020 Skoda Octavia Scout image
  • 2020 Skoda Octavia Scout image

2020 Skoda Octavia RS

Для нової Octavia RS доступний вибір з трьох варіантів приводу. Така різноманітність клієнтам запропонована вперше.

Перша версія – це згадана вище Octavia RS iV з плагін-гібридною силовою установкою потужністю 245 к.с. 1,4-літровий бензиновий двигун тут поєднується з електромотором і 6-ступінчастою преселективною коробкою DSG.

Крім того, Octavia RS доступна з бензиновим двигуном 2.0 TSI з максимальною віддачею 245 л.с. Варіанти КПП – механічна 6-ступінчаста або 7-ступінчаста роботизована коробка. Третій варіант – дизельна версія з мотором 2.0 TDI (200 к.с.) і 7-ступінчастим “автоматом” DSG.

Повний привід є додатковою опцією. Керуюча електроніка реагує на зміну умов руху протягом мілісекунд і підтримує динаміку руху, наприклад, при швидкому повороті. Тут система передає частину крутного моменту на протилежне колесо, коли навантаження на внутрішнє колесо зменшується, і, таким чином, підтримує тягу.

Кілька слів про нові функції динамічного управління шасі. Система доступна в якості опції. Електроніка регулює характеристики підвіски, демпфірування і рульового управління, а також роботу DSG відповідно до індивідуальних переваг. Ці налаштування регулюються за допомогою повзунків на центральному сенсорному екрані.

  • 2020 Skoda Octavia RS image
  • 2020 Skoda Octavia RS image
  • 2020 Skoda Octavia RS image
  • 2020 Skoda Octavia RS image

Залишити коментар

Scroll to top