Skoda представить на Женевському автосалоні концепт «брата» Karoq і Kodiaq

Компанія Skoda опублікувала ескізи нового паркетника, концепт якого під назвою Vision X буде офіційно представлений через місяць на Міжнародному автосалоні в Женеві.

Завдяки компактним пропорціям, цей автомобіль ідеально підходить для активного міського стилю життя. Екстер’єр відрізняється точними чіткими лініями. Динамічний характер підкреслюють великий панорамний скляний дах, відмінні бампери, видатні бічні пороги, двоярусна світлодіодна головна оптика, 20-дюймові легкосплавні диски.

Дизайн виконано в традиційному чеському стилі. У салоні Skoda Vision X Concept – цифрова приладова панель і інформаційно-розважальна система з сенсорним екраном, який височить над передньою панеллю.

Через інтуїтивний інтерфейс екрану можна отримати доступ до різних сервісів зв’язку та скористатися мультимедійними функціями. Кришталеві елементи дизайну зі спеціальною підсвіткою в поєднанні з кольоровим дисплеєм дають атмосферні світлові ефекти.

Прототип Skoda Vision X Concept оснащений гібридною силовою установкою, деталі про яку поки не розголошуються. У компанії також відзначили, що концепт стане серійною моделлю.

Ескіз, джерело – Skoda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *