Архіви

Skoda Octavia увійшла до січневої п’ятірки бестселерів в Україні

Модель Skoda Octavia у січні 2017-го користувалася добрим попитом на автомобільному ринку України. В Асоціації «Укравтопром» повідомляють, що її придбали 127 чоловік, і це тверде 5 місце у зведеному рейтингу бестселерів.

Octavia – це безумовний бестселер чеського бренду не тільки на нашому ринку, але й у всіх країнах, де вона продається. Нещодавно модель зазнала рестайлінг. У цьому році 2017 Skoda Octavia, оновлена ​​версія, надійде і на український авторинок.

2017 Skoda Octavia

2017 Skoda Octavia – оновлена версія

Крім змін у зовнішньому дизайні, а це, головним чином, нова форма фар і переднього бамперу, Октавія відтепер буде доступна з новим двигуном материнського концерну Volkswagen.

У дорогих варіантах комплектації з’явилася преміальна мультимедійна система. Відбулися й інші незначні зміни, характерні для «надання свіжості» моделі в середині життєвого циклу її поточного покоління.

В Україні на даний момент продається дорестайлинговой Октавія. Її базова вартість – 445 тисяч гривень (зараз акція). Це буде початкова комплектація Active зі 110-сильним мотором і 5-ступінчастою механічною коробкою.

Додамо, що в Україні також доступна Skoda Octavia у топовому оснащенні L&K (від 762 тис.) і спортивна версія RS з 220-сильним двигуном (від 871 тис.). Звісно, покупцям запропонована і Октавія в кузові універсал (від 501 тис.). Повторимося, мова йде про ціни зі знижкою. У Шкоди йде акція до кінця лютого.

Фото – Skoda

Напишіть відгук

Scroll to top