Архіви

Skoda обкатує тестовий мул Skoda Octavia нового покоління

Компанія Skoda вже приступила до обкатки Skoda Octavia нового поколенія.Тестовий мул в щільномц маскуванні попався на очі всюдисущим фотошпигунам: чергову порцію знімків опублікувало британське видання Motor1.

Новинку представлять не раніше 2020 року, але інтерес до неї у автомобільної громадськості великий, адже Октавія – бестселер чешкоі ​​марки. Під камуфляжем зміни ледь помітні. На фото, схоже, поточна модель з декількома новими виступами.

Спереду решітка радіатора посаджена нижче, так як її верхівка лише злегка піднімається над нижньою лінією передніх фар. Вигнута ділянка над решіткою, ймовірно, означає отвір для повітря більшого розміру. Під камуфляжем з пасажирської сторони може ховатися щось на зразок датчика.

Задня частина мула, на перший погляд, нічим не відрізняється від поточної моделі. Octavia наступної генерації буде посаджена на фольксвагеновську платформу MQB останньої версії.

Якщо в конструкції використують легкіші матеріали, як у випадку з новим поколінням VW Golf, це може здешевити автомобіль. Якщо тільки дизайнери не вирішать збільшити наступну Октавію в розмірах.

Якою буде силова лінійка, говорити рано. Оскільки Volkswagen Group йде від дизельних моторів, можна очікувати, що для нової Skoda Octavia їх не запропонують.

Так, наприклад, нова Audi A1 Sportback турбодизель не отримала. Вибір двигунів для поточного покоління Skoda Octavia досить широкий. Для кращої економії палива автовиробник, швидше за все, запропонує гібридні варіанти силових агрегатів.

Напишіть відгук

Scroll to top