Архіви

Skoda Karoq може серйозно “ускладнити життя” Nissan Qashqai

Новітній кросовер Karoq, який замінив в лінійці Skoda модель Yeti, може кинути серйозний виклик Nissan Qashqai, пише британський Carbuyer. Чеська новинка, представлена в травні 2017-го, повинна надійти на ринок до кінця поточного року.

Skoda Karoq за своїми розмірами можна порівняти з Peugeot 3008, SEAT Ateca, а також зі згаданим вище найпопулярнішим кросовером в Європі – Nissan Qashqai. Однак вартість Karoq, як очікується, буде нижчою.

2018 Skoda Karoq

Skoda Karoq

Офіційні ціни на нього ще не оголошені, але більший 7-місцевий Kodiaq коштує близько 25 тисяч євро. Karoq, який в модельній лінійці марки стоїть сходинкою нижче, звісно, буде помітно дешевшим.

Для порівняння: ціна на Nissan Qashqai починається від 22 тисяч євро, Ford Kuga – від 25 тисяч, Peugeot 3008 – від 26 тисяч. Таким чином, чеський кросовер цілком може підірвати конкуренцію в цьому сегменті європейського авторинку.

У 2018 році Karoq отримає спортивну версію Sportline і внедорожную Scout, які, як очікується, підвищать привабливість моделі серед суперників.

Karoq Sportline отримає спортивні елементи в зовнішності і в салоні, а Karoq Scout буде міцнішим, з додатковим комплектом захисту і, можливо, завищеними кліренсом.

Більш того, надалі очікується “заряджена” RS-версія, а також модифікація з гібридною силовою установкою.

Такий розсип варіантів виконання сьогодні не має жоден з потенційних конкурентів і, тим більше, безумовно вдалий в усіх відношеннях Nissan Qashqai.

Фото – Skoda

Leave a Reply

Scroll to top