Складено рейтинг кращих мінівенів у США


Ми продовжуємо публікувати рейтинги від американського авторитетного рейтингового агентства U.S.News & World Report. На цей раз пропонуємо увазі читача найкращі мінівени у 2017 році.

Нагадуємо, що рейтинги засновані на декількох критеріях. Експерти об’єднали два типи інформації: опубліковані професійні огляди шанованих автомобільних критиків і дані про безпеку та надійність зі сторонніх джерел.

Для кожного нового автомобілю в рейтингу редактори U.S. News & World Report проаналізували достовірні відгуки з великих газет, журналів і автомобільних сайтів. Для кожного стороннього огляду автомобіль отримав оцінку в трьох категоріях: ходові характеристики, інтер’єр, критична думка.

На додаток до аналізу професійних оглядів укладачі рейтингу додали інформацію, що представляє особливий інтерес для покупців автомобілів: дані про безпеку та надійність, які не є частиною якісних оглядів критиків.

  • Безпека. Оцінка безпеки заснована на компіляції оцінок провідних американських організацій, що складають рейтинги з безпеки, включаючи Національну адміністрацію безпеки дорожнього руху та Інститут страхування безпеки дорожнього руху.
  • Надійність. Показник надійності заснований на даних рейтингів надійності J.D. Power and Associates.
  • Нагороди. Автомобілі, які вигравали великі нагороди автопрому США, такі як Motor Trend Car of the Year або North American Car of the Year, отримали додаткові бали.

Оцінки за кожним з критеріїв об’єднали в загальний бал за спеціальною формулою. Загальний бал і оцінка кожного окремого критерію варіюються від 1 до 10, при цьому 10 – це вищий результат.

Отже, до ТОП-6 кращих мінівенів авторинку США увійшли:

  1. 2018 Honda Odyssey – 9,3 бала з 10;
  2. 2017 Chrysler Pacifica – 8,9 балів з 10;
  3. 2017 Chrysler Pacifica Hybrid – 8,8 балів з 10;
  4. 2017 Toyota Sienna – 8,4 бала з 10;
  5. 2017 Kia Sedona – 8,0 балів з 10;
  6. 2017 Dodge Grand Caravan – 7,1 бала з 10.

Цікаво, що жоден з шести автомобілів не отримав найвищий бал в жодній з категорій. Найвищі оцінки – 9,7 балів за безпеку отримали моделі Kia Sedona і Chrysler Pacifica.

Джерело: U.S.News & World ReportОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.